O rozhodnutích Rady města se ve Šlapanicích diskutovat nebude

Taková je alespoň arogantní představa starosty Šlapanic  J. Klašky a pravděpodobně i celé Rady města, kterou starosta vyjádřil v reportáži České  televize v pořadu Reportéři ČT. Ne nadarmo přirovnali reportéři tyto praktiky k předlistopadovým návykům komunistické reality. Opravdu je možné, že by si toho občané nevšimli a nechtěli s tím nic dělat?

Starosta Šlapanic J. Klaška a vedení naší obce (místostarostové Novák – ČSSD a Horák – TOP09) se svým přístupem k využívání či spíše zneužívání radničních médií pro vlastní sebeprezentaci dosáhli úrovně srovnatelné se sebeprezentací např. bývalého hejtmana D. Ratha. Je přitom naprosto  jisté, že soudní občané Šlapanic netouží vydávat více jak milion korun ročně na to, aby viděli fotografie svého tančícího starosty. Na to mají Šlapanice daleko více „přízemních“ problémů, počínaje rekonstrukcí školy, kanalizace či chodníků, vybavení MŠ  a mnohé další.  Na řešení těchto problémů nemají Šlapanice dostatek financí, mimo jiné i právě proto, že utratí více než milion korun ročně za informování svých občanů. A výsledek? Posuďte sami…

A pokud sdílíte náš názor, napište vedení města či Radě města svůj názor a žádejte, aby milion korun ročně byl vydán na jiné účely našeho města. Adresy zastupitelů a vedení obce najdete zde. Anebo ještě lépe – přijďte jim to říci přímo na zasedání zastupitelstva, třeba už na to zářijové (19.9.)

Celou reportáž ČT, vysílanou 27. 8. 2012 najdete zde.