Přijďte mezi nás

Přijďte mezi nás

Vážení příznivci,

Obracíme se na Vás s pozváním na Výroční členskou schůzi zapsaného spolku Čisté Šlapanice, které je současně pozvánkou do našich řad.

Náš zapsaný spolek má za sebou již 10 let existence a kromě spolkové činnosti věnované především ochraně životního prostředí, se naši členové několik posledních let intenzivně věnují práci pro radnici jako zastupitelé. Potřebujeme posílit J Zveme Vás k naší činnosti pro lepší životní prostředí ve Šlapanicích, výsadbám stromů, realizaci vycházkových tras, péči o veřejné zeleně a mnohé další. Těšíme se na nové nápady a novou energii. Staňte se našimi aktivními členy.

Výroční schůze našeho spolku proběhne v úterý 14. ledna 2020 od 19 hodin v restauraci Sokec.

 

Pokud se Vám tento termín nehodí, napište nám na některý z kontaktů uvedených ZDE a pozveme Vás na příští schůzku spolku.

 

Stanovy našeho spolku

stanovy_CS